שדרוג אתר אינטרנט

החלטתם לשדרג את אתר האינטרנט? ראשית, כל הכבוד על ההחלטה! כנראה שהבנתם כי אתר האינטרנט שלכם הינו חלון ראווה חשוב ביותר וכי מרבית הלקוחות מתבוננים באתר שלכם לפני סגירת עסקה. אם החלטתם שברצונכם להפוך את אתרכם לאתר אשר מביא תנועת גולשים משמעותית אז כדי להמשיך ולקרוא..

כאשר רוצים לשדרג את האתר הישן חשוב לבחון שני דברים עיקריים: נוחיותו של הגולש וסריקתם של מנועי החיפוש. השילוב הנכון בין השניים יהיה השילוב המנצח אשר יביא תנועת גולשים איכותית לאתר ויוביל את הגולש למקומות הרצויים באתר מבחינתנו (לדוגמה: מכירה של מוצר).

בתחילת התהליך חשוב לבצע מחקר מילות מפתח מעמיק ולגבש אסטרטגיה מדויקת לאתר החדש. בנייתו של עץ האתר צריכה להיעשות עם חשיבה רבה. חשוב מאוד לתת במה ומקום מכובד לדפים המרכזיים אותם נרצה לקדם. מצד שני, חשוב מאוד להנעים את זמנו של הגולש באתר, לגרום לו להישאר ולכוון אותו לדפים שנרצה שאותם יקרא. צריך לשאול את עצמנו האם האתר שלנו הינו מרכז מידע לגולש ואוטוריטה מרכזית בתחום או אולי האתר שלנו הינו אתר מכירות קלאסי? אולי נרצה לייצר שילוב של השניים? אם כן, האם עלינו לנתב את הגולש לדפי התוכן באתר ואח”כ לדפי המכירה, או שמא רצוי להצניע את דפי המידע ולהדגיש את דפי מכירת המוצרים?הודעה על שדרוג אתר

שאלות מצוינות. קשה מאוד לתת תשובה מדויקת ובתחום התנהגות הגולשים כבר הוכח לא פעם כי כל מקרה צריך להיבחן לגופו. היתרון המדהים של רשת היתרון הוא היכולת שלנו לבחון את התנהגות הגולשים דרך ניתוחים סטטיסטים מדויקים להפליא.

אם כבר החלטנו לשדרג את האתר הקיים אז חשוב לבחון לעומק את התאמתו למנועי החיפוש ולהתייעץ עם מומחים בתחום. לא ניתן לבצע התאמה מדויקת למנועי החיפוש מבלי לדעת לנתח את התחרות באינטרנט ומבלי להיות מקצוען בשיווק וקידום אתרים. בניית אתר זה עסק למקצוענים והתאמתו למנועי החיפוש הוא עסק למומחה באסטרטגיה אינטרנטית.

והכי חשוב – אם כבר החלטתם להשקיע באתר חדש, תעשו את זה כמו שצריך. אתר האינטרנט חשוב מדי ויכול לשמש לזירת מכירות ראשית של עסקנו. לעיתים עדיף להשקיע עוד כמה אלפי שקלים ולעבוד עם מקצוענים. גם בתחום בניית האתר וגם בליווי ובקידום החודשי שלו.

התקשרו עוד היום ותתחילו להביא את הגולשים לאתר שלכם ! ! !

ניר 03-5238855

info@web-team.co.il

רועי קיסרי
עקוב אחרי
About the Author

רועי קיסרי

מייסד ושותף ב Web-Team