קידום ושיווק אתרים במנועי חיפוש וכל השאר

כל מי שניסה אי פעם לשווק את עסקיו באמצעות רשת האינטרנט נתקל באינסוף אפשרויות מגוונות של עולם שיווקי בלתי נדלה. קיימות עשרות רשתות עסקים המציעות מפגשים שבועיים, שיתופי פעולה והפריה הדדית עסקית על בסיס אינטרסים משותפים. מעבר לכך, ניתן למצוא ברשת האינטרנט פורטלים רבים המציעים שטחי פרסום בעד תשלום חודשי או שנתי. קיימים שירותים שונים המספקים נפחי לידים ללקוח בהתאם לתשלום בעבור כל ליד (הפניה של לקוח). כולנו מכירים את הרשתות החברתיות בהן את מרבית השיווק ניתן כיום לבצע בחינם או בסיוע ניהול מקצועי של שיווק אירועים וניהול דפי לקוח. קיימות מערכות דיוור אוטומטיות ורשימות תפוצה שונות ועוד ועוד ועוד.

להיות מדורג ראשון בגוגל

אנחנו החלטנו להתמקד בשיווק במנועי החיפוש. הסיבה לכך היא פשוטה. הבאת הגולשים לאתר שלך מתבצעת לאחר שהם חיפשו אחר שירות מסוים. אם נהיה שם כאשר מחפשים אותנו ונציג לגולשים פתרון הולם לצורך שלהם נזכה בפניות האיכותיות ביותר ברשת האינטרנט. לדוגמה, אם אדם מחפש אינסטלאטור ברשת זה בד”כ בגלל שהוא נתקע בבית עם סתימה גדולה בכיור וזקוק למענה מיידי. אם נופיע בתוצאות האורגניות או הממומנות (או במקרה הטוב בשניהם), נענה באופן מיידי לצורך של הלקוח. הדבר שונה לחלוטין מבאנר של החברה שלנו המפורסם בפורטל של בעלי מקצוע ומקווה שיקליקו עליו. סביר להניח כי הכניסה לאתר תהיה ממוקדת פחות מכניסה לאתר דרך מנוע החיפוש.

אז מה עושים?  קידום אתרים. חשיבה ארוכת טווח על הרשת האינטרנטית כפלטפורמת מכירות עיקרית שלנו, תוביל אותנו למסקנה כי במרבית המקרים שווה לנו להשקיע משאבים יקרים בקידום ושיווק אתרים במנועי החיפוש. התחרות באינטרנט רק הולכת וגדלה ואנו רוצים להיות שם כשזה קורה.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעה אטרקטיבית לקידום ושיווק אתר האינטרנט שלכם

רועי קיסרי
עקוב אחרי
About the Author

רועי קיסרי

מייסד ושותף ב Web-Team