למה כדאי לבנות אתרים על שרתי VPS

הדרישה לבניית אתרים VPS הפכה להיות אחת הדרישות המוכרות ביותר לבוני אתרים וחברות אחסון. חברות ועסקים רבים הבינו את היתרונות של שרתים אלו ובוחרים להשתמש בהם. מאמר זה יספק לכם את כל המידע אודות שרתי VPS ויתרונותיהם לעומת אפשרויות אחרות בשוק בניית האתרים ואפשרויות אחסון האתר על סוגי שרתים שונים.

מהם שרתי VPS 

מאחורי ראשי התיבות VPS מסתתר אחד הפתרונות היעילים והמבטיחים ביותר בתחום בניית האתרים של שנת 2012. שרתי VPS הם שרתים וירטואליים פרטיים אשר מאפשרים ללקוח את היתרונות הבאים:

  • אין בעיית עומסים- אם בעבר, חברות ועסקים רבים חוו מדי פעם בעיה של עומסים בשרת אשר גרמו לאתר שלהם ליפול, דבר אשר הגביל את הלקוחות שלהם ויצר רושם בעייתי, כיום הבחירה לבנות אתרים על שרתי VPS מבטיחה כי אתרי הלקוח לא יסבלו מעומסים וכי האתר יישאר פעיל גם בשעות העומס. כאן ניתן לחלק את המערכת הוירטואלית אשר נבנית על השרת למספר מחיצות ולהקים אתר על כל חלק.
  • השליטה בידי הלקוח- כל לקוח יקבל גישה למערכת השרת ויוכל לאתחל אותה כל אימת שיידרש.
  • אספקה- בניגוד לשרתים שאינם וירטואליים הבחירה בשרת VPS משמע אספקה מיידית. החברה אשר מספקת לכם את השרת תתקין ותגדיר לכם אותו ולאחר מכן תוכלו להשתמש בו באופן מיידי.
  • הלקוח מחליט מה טוב בשבילו- אתם אלו שמחליטים מתי להקטין או להגדיל את החומרה וזאת בהתאם לצרכים של העסק ופעולה זו תיעשה באופן מיידי. רוב הלקוחות מחליטים להתחיל עם חבילת בסיס קטנה אשר מתאימה לצרכים ההתחלתיים של העסק ולאחר מכן הם מגדילים בהדרגה את כמות הזיכרון, רוחב הפס ועוד. 
  • שליטה על עלויות- אחסון אתר אינטרנט על שרת VPS משמע צמצום בהוצאות העסק. השכרת שרתים אלו לא רק השכרה של שטח אחסון אלא השכרה של חבילה המתאימה לכם וכוללת מעבד, זכרון, נפח דיסק מסוים, ונפח תעבורה (ללא הגבלה ברוב המקרים). השרת מוקם בהתאמה אישית לצרכים שלכם. 

שרתי VPS– למי הם מתאימים?

אם יש לכם אתר אינטרנט או מספר אתרים המאגדים אפליקציות שונות בסדר גודל קטן עד בינוני שרתי VPS אידיאליים עבורכם ויאפשרו לכם חסכון ניכר בהוצאות ואפשרות גמישה של הגדלת והקטנת החומרה בהתאם לצרכים של האתרים. בנוסף, שרתים אלו ישמשו אתכם בצורה הטובה ביותר אם אתם זקוקים להגדלת הזיכרון בצורה ניכרת או הגדלה של מספר הליבות במעבד. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון כי כאן חברת בניית אתרים שלכם יוכל להריץ סקריפטים שונים הדורשים כמות גדולה יותר של זכרון, דבר שלא ניתן לעשות בשרת שיתופי רגיל, ניתן לשכור את השרת ואין צורך לקנות אותו, יש כאן חסכון ניכר בחשמל ואין צורך לאחסן את השרת בחוות שרתים.

 

רועי קיסרי
עקוב אחרי
About the Author

רועי קיסרי

מייסד ושותף ב Web-Team