שיווק בפייסבוק

אפשר להביא לקוחות מפייסבוק! רק צריך להיות חדים ולדעת לנהל תקציב בצורה אפקטיבית.

כאשר מדובר בשיווק העסק שלכם דרך פייסבוק, קיימות מספר אפשרויות מרכזיות ואפקטיביות לפרסום:

ניהול קמפיין בפייסבוק:

לא כל קמפיין באינטרנט מתאים לכל עסק, אבל במידה ולעסק שלכם יש פוטנציאל להשתמש בפייסבוק ככלי להבאת לקוחות – לכו על זה. פייסבוק מאפשרת לנו (המפרסמים) להגיע ללקוחות על בסיס מיקומם, גילם, תחומי העניין שלהם, הסטטוס שלהם בחיים ועוד מספר פילוחים מאוד מעניינים. להמשך קריאה על ניהול קמפיין בפייסבוק

ניהול דף עסקי בפייסבוק:

תקשורת טובה עם קהל האוהדים שלכם בפייסבוק מתחילה בבניית אסטרטגיה נכונה. חשוב מאוד להבין כיצד לפנות לקהל היעד שלכם, מה המכנה המשותף שלו, איך ניתן לעניין אותו לאורך זמן והכי חשוב – כיצד להפוך את התקשורת השוטפת בדף למכירה בפועל. להמשך קריאה על ניהול דף עסקי בפייסבוק….

ולאילו מכם שלא בטוחים האם לבחור בשיווק בפייסבוק באמצעות קמפיין, ניהול דף עסקי או שניהם – התקשרו ונסייע לכם להבין.

מעוניינים להבין כיצד אתם יכולים לצמוח ברשת? התקשרו אלינו ל 03-5238855 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ואם כבר אתם פה אז נפרגן לכם ב-3 טיפים לשיווק בפייסבוק:

1. בחירת התמונה הנכונה למודעה שלנו בפייסבוק: הפרסומות בפייסבוק מלוות את הגולש בשיטוטיו בפייסבוק. תמונה שאינה מושכת את העין (בצורה כלשהי) לא תקבל הקלקות. יותר מזה, הטקסט שמתלווה לתמונה שאינה מושכת הופך ללא רלוונטי.

2. דף עסקי אינו לוח מודעות או ארון הגביעים שלכם: עסקים רבים בוחרים להשתמש בדף העסקי שלהם כלוח מודעות של העסק. הודעות מנהלתיות מעניינות לרוב אנשים מאוד מסוימים, יתר הגולשים פשוט יעדיפו לא להיות נוכחים בדף העסקי שלכם וחבל. לגבי “ארון הגביעים” – זה בסדר להתהדר לעיתים בהישגים העסקיים שלכם, אך הימנעו מלהפוך את הדף העסקי שלכם לעמוד ההמלצות העסקי שלכם. זה לא מחזיק לאורך זמן…

3. אל תתביישו לשלם לפייסבוק כסף עבור חשיפה: כי פשוט אין ברירה. החשיפה הטבעית שפייסבוק מקדיש לפוסטים שלנו הופכת להיות אפסית. השקעתם כ”כ הרבה בגיוס אוהדים לדף שלכם, אך אם תימנעו לחלוטין מתשלום עבור חשיפה כנראה שלא יראו אתכם!