ליווי בהקמת אתר אינטרנט

חברות רבות מתחילות את תהליך בניית אתר האינטרנט שלהן מבלי להבין את פוטנציאל המכירות והעסקאות שיכולות להתקבל מאתר המקודם במנועי החיפוש. בניית אתר תדמית יכול וצריך לשמש כחלון ראווה מכובד ורלוונטי לעסק, אך יכול, במקרים רבים, לשמש כפלטפורמת מכירות מצוינת. אתר האינטרנט שלך יכול למשוך גולשים באופן אקטיבי בהתאם למילות חיפוש ממוקדות אשר נבחרות מראש. עבודת האופטימיזציה נועדה בדיוק למטרה הזו: מיקוד מדויק של אתר האינטרנט לצורך משיכה אקטיבית של גולשים רלוונטיים.

ליווי בהקמת אתר נועד לשמור על האינטרסים המובהקים של בעלי האתר. קיימות חברות מעטות בארץ אשר מבינות באמת בקידום אתרים ולא הרבה מהן יודעות כיצד לשרטט ארכיטקטורה מושלמת לבניית אתר המותאם במדויק למנועי החיפוש. מטרתנו היא לסייע לכם לבנות את אתרכם באופן נכון מבחינה קידומית ולתת בעיטת פתיחה נכונה לתהליך קידום ושיווק אתרים עתידי

חקר שוק, חקר מתחרים ובחירת מילות מפתחלאחר שיחה קצרה עם הלקוח והיכרות שטחית עם תחום עיסוקו, אנו מבצעים חקר מילות מפתח. חקר מילות המפתח מתבצע על מנת לבחור ביטויים פוטנציאליים לקידום ולסנן ביטויים שוליים (בעלי נפח חיפוש נמוך). לאחר חקר מילות המפתח, מתבצע חקר מתחרים. אנו בודקים את רמת התחרות של כל הביטויים הרלוונטיים ומבצעים למעשה מערכת סינון שנייה לבחירת ביטויי המפתח. בשלב הבא עורכים שיחה טלפונית עם הלקוח ובוחרים ביטויים משותפים וריאליים לקידום.

ישיבת אפיוןלאחר שבחרנו ביטויי מפתח, יש לחשוב ולתכנן יחדיו כיצד להתאים את מבנה האתר לאסטרטגיית הקידום. ייתכן כי נצטרך להוסיף עמודים מסוימים במקומות מסוימים, לנסח כותרות מתאימות לתפריטי האתר ולתת הוראות מדויקות לכותבי התוכן. חשוב להדגיש כי התהליך אינו צריך לפגום באפיון המקורי של האתר, ולרוב מדובר בשינויים מינוריים במבנה האתר עצמו. כתיבת התכנים לאתר חייבת להיעשות בהתאם לאסטרטגיית הקידום ולכן יש לבצע חקר שוק ובחירת מילים בטרם מתחילים לכתוב את תוכן האתר.

הוצאת מסמך דרישות מפורט ושיחה טלפונית עם חברת בניית האתריםחברת בניית האתרים חייבת להיות שותפה מלאה לתהליך הקידום ולמטרותיו. אנו מוציאים מסמך דרישות מפורט לחברת בניית האתרים, בהתאם לאסטרטגיה הנכונה לקידום האתר. לאחר שיחה טלפונית עם חברת בניית האתרים והוצאת מסמך הדרישות יש לבדוק כי חברת בניית האתרים עומדת בכל הדרישות לבנייה נכונה של האתר

רועי קיסרי
עקוב אחרי
About the Author

רועי קיסרי

מייסד ושותף ב Web-Team