5 סיבות טובות שאתה צריך יועץ שיווקי

כאשר יש צורך באסטרטגיה שיווקית אמיתית

יועץ שיווק טוב ידרוש ממך לבנות בסיס חזק לשיווק העסק. בסיס כזה יהיה מבוסס על אסטרטגיה שיווקית שתכלול סדרה של פעולות שיווקיות יישומיות וטקטיקות שמטרתן להגדיל את החשיפה של הלקוחות הפוטנציאלים האידיאליים למותג העסק ויגרום להם להפוך ללקוחות נאמנים. הוא יעזור לך לבדל את העסק בצורה כזאת שהמתחרים כבר לא יהיו רלוונטיים (תחרות מתרחשת כאשר אין מספיק קריאטיביות למצוא את הבידול של העסק).

כאשר יש צורך בפחות יעדים ויותר לידים

יועץ טוב יעזור לך לקבוע מה הם היעדים שיניבו לעסק את התועלת הרבה ביותר ובמאמץ המינימלי. יועץ טוב תמיד מסתכל קדימה שנה, שנתיים ואף שלוש שנים ולא שבוע. בנוסף ידאג יועץ שיווק טוב שכמות המטרות בנקודת זמן מסוימת תישאר קטנה ככל האפשר. כמובן שהייעוץ מספק לך טקטיקות ותכנית עבודה שתדריך אותך איך להשיג את המטרות שהוגדרו. חברת ייעוץ שיווקי טובה תיתן שירותי ליווי שיווק ואף תבצע את השיווק עבורך.

כשאין משאבים וכוחות לעשות את השיווק לבד

לפעמים בעולם ה”עשה את הכל לבד” של עסקים קטנים ובינוניים קשה לזהות את הנקודות שאתה צריך עזרה מבחוץ. יכול להיות שתצליח עם קצת למידה להקים ניוזלטר, או להכניס פלאג-אין לתוך אתר הוורדפרס שלך. ואפילו תעצב באנר בסיסי לפרופיל הפייסבוק שלך. האם כל המאמץ הזה גונב ממך את הזמן, הכוח והכסף שתוכל להשיג אם היית מתעסק בנושאים שיש להם ROI גבוהים יותר?

כמובן שההתעסקות בשיווק היא ממש ממש ממש חשובה, אבל האם שם החזקות שלך? יועץ שיווק טוב יעזור לך להפסיק להתעסק בדברים שעדיף לתת למקצוענים. בצורה כזאת הוא יעזור לך לחזור להיות המנכ”ל של העסק.

כאשר יש צורך בהמרות

וזה אולי המועדף עליי. יותר מדי בעלי עסק ולצערי גם יועצים מתמקדים בלייקים ותנועה לאתר כאשר בעצם בראש סדר עדיפות צריכות להיות ההמרות, כמה ללקוחות פוטנציאלים יוצאים לי מהקידום/פרסום. כאשר הצלחת להבין איך מבקרים באתר הופכים ללקוחות פתחת את הדלת להצלחה עסקית.

כשאתה לא מצליח לשמור על פוקוס

אחד הסיבות לכך שאתה צריך ייעוץ שיווקי הינו שיש לך צורך במשהו חיצוני שדורש דין וחשבון על המעשים בעסק שלך. משהו שיעזור לך להגדיר מטרות ואז יראה לך את הגזר ויחזיק מקל ושומר על כך שלא תאבד את הפוקוס. כי להישאר בפוקוס זה לפעמים קצת משעמם. חלק מהעבודה של היועץ הינו להחזיר אותך לעבודה, לנדנד ולדרבן אבל כל זה בסוף משתלם כאשר הפוקוס יתחיל להניב תוצאות.