4 טיפים פשוטים לשיווק יעיל יותר בפייסבוק

ריכזנו לפניכם 4 טיפים פשוטים ביותר ליצירה פאסיבית ואקטיבית של תנועה לדף האוהדים של הפייסבוק שלנו. במידה ודף האוהדים שלנו מסביר פנים, מייצר ערך עבור הגולשים ומתחדש לעיתים קרובות, משימתנו העיקרית תהיה להפוך אותו לדף אטרקטיבי ולאסוף עוקבים רלוונטיים מרחבי רשת האינטרנט.

ביאור: לאסוף עוקבים לפייסבוק שלנו = לייצר לייקים לדף האוהדים שלנו. גולשים שעשו לנו לייק יכנסו לרשימת האוהדים שלנו ונזכה באפשרות לנהל איתם דו שיח בזירת הפייסבוק.

– יצירת לינק מעקב לדף הפייסבוק שלנו מתוך אתר האינטרנט/ הבלוג האישי שלנו. כאשר אנשים צורכים תוכן או רעיון מסוים באתר השלנו, נשאף לייצר עבורם תוכן איכותי ולעודד אותם לעקוב אחרינו גם ברשת הפייסבוק.

 

– חתימה במייל שלנו: טיפ כ”כ בסיסי אך חשוב. המייל שלנו, שהוא כיום אמצעי התקשורת העיקרי שלנו, חייב לשמש אותנו גם כדי להפיץ את הבשורות השיווקיות שברצוננו להפיץ. חתימה במייל בנוסח מסוים, יכולה לייצר עבורנו אוהדים נוספים לדף הפייסבוק.

Connect with me on Facebook

דוגמה למודעת פייסבוק

– בסיום כל פוסט שאנחנו כותבים ברשת. בין אם מדובר בפוסט שכתבנו באתר שלנו, בבלוג שלנו, ניוזלטר שהוצאנו וכו’, נרצה לסיים את הפוסט בתזכורת לגולשים אודות קיומו של דף הפייסבוק שלנו. סביר להניח כי גולשים שהואילו בטובם לקרוא את כל האינפורמציה שכתבת, יהיו נכונים לעקוב אחרינו גם בדף הפייסבוק.

– מודעות פייסבוק בתשלום. אמנם האמצעי הבא דורש מאיתנו להוציא הוצאה מכיסינו, אך ייתכן וישתלם לנו לשלם עבור יצירת קהל אוהדים לדף הפייסבוק. המודעה הבאה לדוגמה:

הופיעה כרגע בדף הפייסבוק שלנו. חברת המחשבים הזו מפרסמת מודעות המובילות לדף האוהדים שלה במטרה לייצר לייקים ולהגדיל את החשיפה לדף העסק. המודעה הופיעה בעמוד הפייסבוק של ווב-טים מאחר ועולם התוכן שלנו ושל חברת המחשבים זהה. פייסבוק מאפשר לנו לייצר מודעות ממומנות ולשבצם באופן מושכל בפרופילים מפולחים ברשת החברתית. פלטפורמת הפרסום מאפשרת לנו לפלח גיל, מגדר, תאריכי ימי הולדת ועוד, ולהתאים ביטויים רלוונטיים לעסק שלנו ולפרופיל המיועד. לדוגמה, סביר להניח כי חברת המחשבים אשר פרסמה את המודעה ביקשה שמודעתה תופיע בפרופילים המכילים את הביטויים מחשבים/אינטרנט/שיווק ובאופן זה הופיעה המודעה בפרופיל חברת ווב-טים.

Connect with us on Facebook

רועי קיסרי
עקוב אחרי
About the Author

רועי קיסרי

מייסד ושותף ב Web-Team