רעיונות מקוריים לשיווק האתר שלכם

אחד מהדברים המורכבים ביותר בימינו שאיתם צריך להתמודד כל אדם שיש לו אתר אותו הוא מעוניין לקדם, זו השאלה כיצד נכון לבצע את קידום האתר. הימים שבהם מספיק היה לשלב את כתובת האתר בכרטיס הביקור עברו חלפו להם, שכן היום יש הרבה יותר אתרים העוסקים בתחומים שונים ומגוונים. לכן אפשר להבין אתכם אם גם אתם נמצאים בדילמה ורוצים להכיר את שיטות הקידום הכי מוצלחות שיש. באופן כללי ניתן לראות שלוש שיטות עיקריות בתשלום שבעלי אתרים בישראל עושים בהן שימוש, והן:

  1. גוגל אדוורדס
  2. פייסבוק המציע PPC עם אפשרות חיתוך והכוונת קהל טובה
  3. מערכת ADVANTAGE של וואלה לפרסום במנוע החיפוש שלה

בנוסף לכל אלה צריך לדעת שקיימות עוד שיטות לקדם את האתר, ולא כולן עולות כסף. יש שיטות חינמיות ויש שיטות נוספות כמו קידום אורגני, וחשוב לדעת שלכל אתר השיטה היעילה ביותר יכולה להיות שונה.

 

איך יודעים באיזו שיטת קידום כדאי לבחור?

ראשית, כדאי לדעת שכאשר מדברים על שיטות נוספות של קידום אתרים מדברים על:

  • קידום אורגני
  • קידום בגוגל אדוורדס
  • קידום בעזרת סרטי תדמית ביוטיוב
  • קידום בעזרת רשתות חברתיות

 

אין תשובה אחת נכונה לשאלה כיצד לקדם את האתר שלכם, ולכן כדאי לפעול בכמה דרכים במקביל. אם תפיקו סרטון תדמית מקורי, מוצלח וקולע, אתם תראו שיותר ויותר אנשים ייראו אותו, דבר שיגרום כשלעצמו לקידום האתר שלכם. מצד שני, אם תיפנו אל חברה מקצועית שעוסקת בכל התחום של קידום אורגני שנעשה על בסיס קידום של מילות מפתח הרי שגם אז יכול להיות שהאתר יתקדם.

 

טיפים לקידום יעיל

יש לא מעט טריקים שיוכלו לעזור לכם לקדם את האתר ובהחלט כדאי לעבוד על פיהם. הראשון שבהם הוא להרחיב את מילות המפתח מעבר לביטוי המדויק שכן כך אפשר יהיה לתת מענה לביטויים מורכבים יותר שאולי עד היום לא חשבתם עליהם. טיפ נוסף הוא להשתמש בצורת היחיד והרבים של הביטוי, שכן מחקרים מראים שזה יכול לעזור בקידום האתר. בנוסף לכל אלה כדאי גם להפריד בין קמפיין תוכן ובין קמפיין חיפוש כי ההבדל בין השניים זו הפלטפורמה שבה מוצגות הפרסומות.

 

המומחים בתחום

לבסוף, עוד דבר שיוכל לעזור לכם לקדם את אתר האינטרנט שלכם ולשווק אותו כמו שצריך, זו השאלה לאיזו חברה קידום אתרים אתם פונים. חשוב להבין שאומנם ניתן לקרוא על התחום הזה לא מעט באינטרנט, אך בסופו של דבר גם כאן מדובר על מיומנות וידע מקצועי. לכן עדיף לפנות אל המומחים בתחום ולהזמין מהם שירות כי כך תדעו שאתם בידיים טובות. מי שעוסק בתחום קידום האתרים יוכל לא רק לספר לכם על שיטות הקידום השונות אלא גם לסייע לכם בבחירת שיטת הקידום היעילה ביותר עבורכם.